Halkbank'tan kiraladıkları Mardan Palace'ı 25 Nisan'da hizmete açacaklarını söyleyen Titanic Grubu Başkanı Mehmet Aygün otelin eski çalışanlarına yönelik borçlar için "Alacakları olanlar kimden alacakları varsa onlara müracaat etmeleri gerekiyor' dedi...
 
Titanic Grubu’nun Hakbank’tan 10 yıllığına kiraladığı Mardan Palace geniş kapsamlı yenilemeden sonra 25 Nisan'da hizmete giriyor.
 
Oteli kiralayan Titanic Grubu Başkanı Mehmet Aygün eski borçların kendileri ile ilgisi olmadığını söyledi.
 
Konuyla ilgili bilgi veren Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, 'Titanic Mardan Palace' adıyla zincir bir Türk markası olarak hizmetlerine devam edeceklerini söyledi. 
 
Titanic Mardan Palace'ın kendilerini heyecanlandığını belirten Aygün, bugüne kadar 10 milyon Avro'nun üzerinde yatırım yaptıklarını söyledi. Aygün, otelin eski çalışanlarına yönelik borçların kendilerini ilgilendirmediğini söyledi. Aygün, "Alacakları olanlar kimden alacakları varsa onlara müracaat etmeleri gerekiyor. Oteli Halk Bankası haciz yoluyla almış, biz de Halk Bankası'ndan kiraladık. Dolayısıyla geçmişte olan borçların bizimle ilgisi bulunmuyor" dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )