Hint düğünleri için Antalya'yı destinasyon yapmak üzere çalışmalarına devam eden Inventum Global, Türkiye'de şimdiye kadar yapılan en yüksek bütçeli Hint düğününü Antalya'da gerçekleştiriyor. Mevcut düğün aynı zamanda 2019 yılında yapılan ilk Hint Düğünü olma özelliğini de taşıyor...
 
Inventum Global, yüksek bütçeli organizasyonlardan olan Hit düğünlerini Antalya’ya getirmeye devam ediyor.
Bu kapsamda Türkiye’de yapılan Hint düğünleri arasında en yüksek bütçeli olanı 7-1+0 şubat tarihlerinde Antalya Belek  Regnum Carya Resort’te yapıldı.
 
Hindistan’ın varlıklı ailelerinden Ahluwalia ve Khaitan ailelerinin kızları Medha ve oğulları Nalin’in düğünü için 650’yi aşkın davetli özel charter uçaklarla Antalya’ya getirildi. 
 
Inventum Global’in düzenlediği Hindistan’ın en varlıklı Ahluwalia ve Khaitan ailelerinin kızları Medha ve oğulları Nalin’in düğünü için Rahit Khan ve Ruskar Prakash ve Atif Aslam gibi Hintli şarkıcıların yanında Amerikalı R&B yıldızı Akon gibi başka sanatçı da Antalya’ya geldi.
 
Düğün organizasyonlarını gerçekleştiren Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak: ‘’Bu düğün Türkiye’de şu ana kadar yapılan gelmiş geçmiş en yüksek bütçeli Hint Düğünü olma özelliği taşıyor. Aile ile yapmış olduğumuz özel gizlilik anlaşmasından dolayı düğünün toplam bütçesini paylaşamıyorum. Düğünü pek çok ülke arasından hem de düşük sezon olarak tabir ettiğimiz Şubat ayı içinde ülkemize kazandırdığımız için ayrı bir mutluluk yaşıyoruz.
 
IMWF (International MICE and Wedding Forum)’nin katkısı bu gibi düğünler için ülkemizi daha yüksek oranda tercih edilir kılıyor ve bu bizi çok memnun ediyor. IMWF'19 için de hazırlıklarımız devam ediyor” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )