Haftada bir olarak gerçekleştirilecek uçuşlarla Tatilbudur yılsonuna kadar 23 sefer ile 22 haftalık tur düzenleyecek. TatilBudur.com CEO'su Cenk Angın '20. yılımızda sektöre ivme kazandıracak bir ilke ortak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz' dedi.
 
TAV Havalimanları tarafından işletilen Ohrid Havalimanı’na İstanbul’dan direkt uçuşlar ilk kez Onur Air tarafından başlatıldı.
Makedonya’nın UNESCO koruması altındaki Ohrid’e  uçuşlar her pazar günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 13:40’ta, Ohrid’den İstanbul’a ise saat 15:00’da gerçekleşecek.
 
Konuyla ilgili bilgi veren  Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, "Onur Air olarak uçulmayan yerlere uçmayı çok seviyoruz. Yeter ki bize küçük bir dürtü olsun. TatilBudur.com bize bu dürtüyü, kuvveti verdi" dedi.
 
TatilBudur.com CEO’su Cenk Angın da şunları söyledi:  “TatilBudur.com olarak 20. yılımızda sektöre ivme kazandıracak bir ilke ortak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İstanbul–Ohrid seferi, Türkiye’den Ohrid’e ticari anlamda yapılan ilk uçuş olması bakımından başta ülkemiz olmak üzere TAV, Onur Air ve bizler açısından son derece önemli bir projedir. Bu proje ile Balkanlara en çok Türk turist taşıyan tur operatörü olmayı hedefliyoruz. Yılda 23 sefer ile 22 adet haftalık tur düzenleyeceğiz. Bu uçuşlarla birlikte Türk turistlerin vizesiz olarak Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosna Hersek, Sırbistan ve Kosova olmak üzere altı ülkeye ekonomik fiyatlarla seyahat edebilmesini ve tatil yapabilmesini amaçlıyoruz” dedi.
 
Türkiye’nin 6 şehri Ohrid’e bağlanıyor
 
Onur Air yolcuları İstanbul-Ohrid arasında direkt uçabilmenin yanı sıra Türkiye’de Adana, Alanya-Gazipaşa, Antalya, Çanakkale, İzmir ve Trabzon olmak üzere 6 şehre uygun fiyatlarla bağlantılı uçabilecek.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )