Turizm Haber 201512213904Marriot International Avrupa Başkan Yardımcısı John Licence, Türkiye'deki 13 markadan 26 otellerine önümüzdeki 3 yıl içinde 11 yeni otel daha açacaklarını söyledi

Er Yatırım iş birliğiyle yaşama geçirilen Four Points by Sheraton otellerine ilişkin düzenlenen toplantıda konuşan Marriot International Avrupa Başkan Yardımcısı John Licence, "Önümüzdeki 3 yıl içinde Türkiye'de 11 otel daha açacağız" dedi.

13 marka altında 26 otel ve 5 bin 600'ün üzerinde oda seçeneği ile Türkiye'de varlıklarını sürdürdüklerini hatırlatan ve Türkiye pazarının oda sayısı bakımından Avrupa'nın en büyük 5'inci pazarı olduğunu belirten Licence, "Önümüzdeki 3 yıl içinde Türkiye'de 11 otel daha açacağız. Bu, Türkiye'deki hızlı büyüme ve yayılma hedeflerimizin bir diğer göstergesi." ifadelerini kullandı.Açılacak 11 otelden 6'sının İstanbul'da olacağını bildiren Licence, "Four Points By Sheraton markamız da Türkiye'de muazzam bir büyüme kaydediyor. Yakın süreçte portföyümüze kattığımız Four Points İzmir ve önümüzdeki 3 yıl içerisinde açmayı planladığımız 3 diğer Four Points oteli ile de markanın Türkiye'deki değeri ikiye katlanacak." şeklinde konuştu.

Er Yatırım Müdürü Ferzan Çelikkanat da Türkiye'deki turizme özellikle şehir içi iş hoteli konseptiyle Four Points By Sheraton markasıyla katkıda bulunacaklarından dolayı çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

Reklam:asientours 150