Turizm Haber 201512213901İrlanda kökenli Kerten Capital, Türkiye'de kendisine ait olan Karaköy, Kapadokya'daki The House Hotel'e İstanbul Bomonti'yi ekledi...

İrlanda kökenli Kerten Capital Grubu, dünyanın farklı lokasyonlarında faaliyet gösteren House Hotel markasını Türkiye’de de genişletiyor

Kerten Capital, halen tümü kendisine ait olan Karaköy ve Kapadokya’daki The House Hotel’e İstanbul Bomonti’yi ekledi.
Kerten Capital Grup ayrıca The House Hotel Nişantaşı ve The House Hotel Ortaköy projelerinde Türk firma ile işbirliği yapıyor.

 

Grubun butik markaları House Hotel, Cloud7 ve Ouspace’ın da içinde olduğu bir yatırım portföyüne sahip olduklarını belirten Kerten Turizm Grubu’nun CEO’su Marloes Knippenberg; “Hayata geçirdiğimiz The House Hotel & Residence Bomonti, konuklarına, yatırımcılarına ve de ekonomiye değer sunmaya hazır” dedi.


Capital Grup Türkiye Yönetici Direktörü Ruşen Kopmaz da; “Zorlu geçen son 2 yılda, faaliyetlerimizi aralıksız sürdürdük. Sermaye desteği sağlayarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunduğumuz değeri koruduk. Türkiye’de büyümeye devam etmeye kararlıyız.
Türkiye’deki yatırım iştahımız sadece turizm sektörü ile de sınırlı değil. Kerten Capital Grup, küresel çapta 20 farklı sektörde uzmanlığa sahip bir yatırım grubu ve bu uzmanlıkla Türkiye’de farklı iş kollarına yatırım yapmayı planlıyoruz” dedi.

İrlanda merkezli Kerten Capital Grubu, çeşitli ülkelerde 20 farklı sektörde faaliyet gösteriyor.

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

Reklam:asientours 150