Turizm Haber 201512213900Rixos, 'RixosBonus' sistemi üzerinden en çok satış yapan seyahat acentelerini 'Rixos Diamond Awards' ile ödüllendirdi...

Rixos Hotels, 14 ülkeden 800 turizm acentasını bu yıl ilk kez gerçekleştirilen ‘Rixos Happy Days’ etkinliğinde buluşturdu.

Rixos Premium Belek’te düzenlenen organizasyona Türkiye, Rusya, Ukrayna, Letonya, Moldova, Estonya, Litvanya, Romanya, Gürcistan, Belarus, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan ve İran’da faaliyet gösteren seyahat acentası yöneticileri ve çalışanları katıldı. ‘RixosBonus’ sistemi üzerinden kendi ülkesinde en çok satış yapan ilk 3 seyahat acentası ‘Rixos Diamond Awards’ gala gecesinde ödüllendirildi.RixosBonus’ta acentalar aldıkları puanlarla tatillerini Rixos’larda geçirebiliyor ya da sonraki rezervasyonlarını puanları karşılığı yapabiliyor. Bu sistemi 2017 yılında Ukrayna ve Rusya’da kullanan acentalar arasında yapılan çekilişle 2 adet Mercedes CLA marka otomobil hediye edildi.

Rixos Hotels Grup Satış Koordinatörü Murat Alpman, ‘’Bu yıl ilk kez uygulamaya başladığımız RixosBonus programı ile partnerlerimizle bağlarımızı ve iletişimimizi güçlendirmeyi başardık. Hepsine katılımlarından ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyor, 2018 yılında işbirliklerimizin artmasını ve hepimiz için 2018’in başarılı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

Reklam:asientours 150