Turizm Haber 201710201244Uzun süre turizmgazetesi Antalya temsilciliği yapan arkadaşımız Emin Demir'in, editörlüğünü ve sahipliğini yaptığı turizmdays.com adlı haber sitesi yayına başladı

Emin Demir’in,sahibi ve editörü olduğu, gazetecilik alanında edindiği deneyim ve birikimleri değerlendireceği turizmdays.com haber sitesi yayına başladı.

Uzun süre turizmgazetesi Antalya temsilciliği yapan arkadaşımız Emin Demir’in yönetiminde yayına başlayan turizmdays.com haber sitesi ziyaretçilerin okumalarını kolaylaştırıcı düzenlemeler içeriyor.Siteye girildiğinde oradaki haberlerin karşısında karşısına A+ ve A- gibi işaretler çıkıyor. Bu işaretlerle haber yazıları büyütüp küçültülebiliyorken, göz işaretine basıldığında ise yakını görmekte zorlananlar için yazı şekli biraz daha değişiyor. Yeni sitede ayrıca dileyenler haberi sesli olarak dinleyebiliyor.

Demir turizmdays ile ilgili olarak şunları söyledi:

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendim ve yayına koyduğum turizmdays.com turizmin sesi ve kulağı olacağız.
turizmdays’te turizmin her dalına el atılacak, genel turizmin yanında spor, sağlık, havacılık, kongre, ekonomi, finans konularında da haberler olacak.

Bu yayının susmaması siz değerli okuyucularımızın elinde.turizmdays.com’u ne kadar çok okursanız ve desteklerseniz bu yayın susmayacak, turizmin ve turizmcinin sesi olmaya devam edecektir.”

Emin Demir arkadaşımıza bu girişimini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150