Turizm Haber 201710201223Dalaman Havalimanı ve Anadolu jet öncülüğünde düzenlenen çalıştayda Anadolu Jet'in Dalaman-Ankara Seferlerine Başlaması ve çapraz uçuşlar ele alındı


Dalaman Havalimanında düzenlenen çalıştayda Anadolu Jet'in Dalaman-Ankara seferlerine başlaması ve büyün yıla yayılması ele alındı.

Toplantıda konuşan Anadolu Jet Pazarlama ve Satış Koordinatörü Demokan Öktem, Anadolu Jet'in Dalaman-Ankara Seferlerine başlamasının ardından bölgenin tanıtımı için Karadeniz'den bir

grup acente temsilcisinin 4 Ocak'ta Dalaman bölgesinde misafir edileceğini söyledi. Öktem, Dalaman'dan her gün Ankara'ya Anadolu Jet'in direk seferi olduğuna işaret etti.

Çalıştay hakkında bilgi veren Dalaman Havaalanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, şunları söyledi: " Bu çalıştayda Dalaman bölgesinde Valiliğimiz, belediye başkanlıklarımız ve Otel meslek kuruluşları ile model oluşturma, Routes planing ve tanıtım konularında brain storming yapıldı. Routes Development çalışmalarına alt yapı oluşturma hususunda gerekli adımlar atılmasında hem fikir olundu.

Çalıştaya GETOB, FETOB, DOKTOB, TURSAB, Marmaris Ticaret Odası'nın Başkan ve temsilcileri, Devlet Hava Meydanları yetkililer ile Muğla Büyükşehir, Marmaris ve Fethiye belediyelerinin temsilcileri katıldı.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150