Turizm Haber 201710201217İngiliz Seyahat Acenteleri Birliği (ABTA) 2018 Seyahat Trendleri Raporu'nda Türkiye'deki sıkı güvenlik önlemlerine dikkat çekilirken Türkiye'ye yönelik ön satış ve rezervasyonların % 70 artış gösterdiği belirtiliyorAvrupa’dan Türkiye ile ilgili 2018 için iyi haberler gelmeye devam ediyor.

Geçen hafta Alman Seyahat Acenteleri Birliği (DRV)’nin yaptığı açıklamada Türkiye’ye talebin arttığını belirtmesinin ardından İngiliz Seyahat Acenteleri Birliği (ABTA)’dan da iyi haber geldi.The Times Gazetesi’nde yer alan haberde, ABTA’nın “2018 Seyahat Trendleri Raporu”ndaki bilgiler aktarılırken 2018’in İngiltere7de Türkiye yılı olacağı belirtiliyor.
Rezervasyon rakamlarının yer verildiği haberde, İngiliz turistlerin 2018 yılı içerisinde Türkiye’yi daha çok tercih edeceği, rezervasyonlarda geçen yıla göre yüzde 70 artış olduğu ifade ediliyor.

Rezervasyon rakamlarının göz önünde bulundurularak hazırlanan haberde, bu rakama en yakın Mısır'ın olduğu, Mısır’a talebin de yüzde 24 olduğu belirtiliyor.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150