Turizm Haber 201710201211Turizmgazetesi.com'un 'İş ve Eleman İlanı' bölümünün kullanımı kolaylaştırıldı. Kredi Kartı ile online ödeme yapıldığında ilanlar anında yayına girecekturizmgazetesi.com'un sektörel bir hizmet formatında, sadece turizm kurumlarına ve turizm çalışanlarına yönelik kendi alanında bir ilk olma özelliği taşıyan İş-Eleman İlanları bölümü, 17 yıldan bu yana 500 Binin üzerinde sektör çalışanının ve kurumunun karşılıklı buluşmasını ve istihdam sorunlarını çözmesini sağladı.Kullanıcı ve sistem yönetiminin deneyimleri ile biçimlenen, oldukça kolay pratik ve hızlı sonuç alınan online sistemde daha verimli kullanımını sağlayacak yeni altyapı düzenlemelerine gidildi.

Herhangi bir üyelik gerektirmeyen, detaylı formlarla vakit almayan, ilanların online olarak pratik ve hızlı bir biçimde hazırlanabildiği turizm sektörünün en etkili ilan platformu sayesinde sektör kurumları ve çalışanları 17 yıldır istihdam sorunlarını çok hızlı etkili biçimde çözüyor.

Artık iş ve eleman arayanlar, isterlerse Havale/EFT gönderme komisyonu ödemeden Kredi kartları ile online olarak gerçekleştirebilecekler.

Sembolik cüzi rakamlı ilan bedelini öderken, abartılı bir Havale/EFT bedeline maruz kalmadan ve bürokrasiye takılmadan banka kredi kartıyla yapabilecekler.

Bununla birlikte dileyenler yine Havale/EFT yöntemini de kullanabilecekler.
Turizmgazetesi.com 17 yıldır verdiği bu önemli hizmeti aksatmadan ve daha ileriye taşıyarak devam ettirecek.

Bu kapsamda artan maliyetleri karşılamak amacıyla, iş ve eleman ilan girişleri için çok cüzi bir ücret alınmasını okurlarımız ve kullanıcılar anlayışla karşıladı.

www.turizmgazetesi.com anasayfasından ya da doğrudan aşağıda verilen linkten ulaşılan İş Eleman Arama İlan sistemi, kullanıcıların yorumu ile "hem ilan girme hem de sonuç alma açısından son derece hızlı ve pratik bir çözüm" olarak yorumlanıyor.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150