Turizm Haber 201710201209Crowne Plaza İstanbul Oryapark otelinde düzenlenen astroloji konulu seminerde otelin Genel Müdürü Aykut Bakay, Boran'dan turizmin yıldız haritasına bakmasını İstedi. İşte astrolog gözüyle 2018'de turizm

Astrolog Yasemin Boran, turizmin 2018 yılı falına baktı.

Crowne Plaza İstanbul Oryapark otelinde düzenlenen astroloji konulu seminerde otelin Genel Müdürü Aykut Bakay, Boran’dan turizmin yıldız haritasına bakmasını ve Türk turizmini yorumlamasını istedi.Turizmin ve turizmcilerin yıldız haritasına bakan astrolog Boran’a göre turizmde bu yıl yönetmelikler, kararlar, planlar ve projeler değişebilir. 2018, eski alışkanlıklarına tutunanlar için turizmde zor bir yıl olacak.

Boran Türk turizminin 2018 yıldız haritasına bakarak şunları söyledi:

“Otellerde büyük değişiklikler gözlemlenecek. Alışılmış çizgisini değiştirenler olacak. Şaşırtıcı kararlar ve ilginç uygulamalar ortaya çıkacak. Bunlar ve dikkat çekici olacak. Turizm sektöründe ortaya çıkan yenilikler şaşırtıcı olacak. Teknoloji ile buluşan mistik çizgiler ilginç bir atmosfer yaratacak ve radikal değişiklikler yapmayı başaranlar bu yıl kazançlı çıkacak. Skandallar etkileyici ve durum değiştirici olacak. Beklenmedik bir biçimde yönetmelikler değişebilir ve daha önce alınmış kararlar, planlar ve projeler tamamen değişebilir. Geleneksel anlayış ile teknolojinin buluştuğu yepyeni bir tarzı yakalamayı başaranlar turizm sektöründe bu sene parlayacak. Geleneklere ve eski alışkanlıklarına tutunanlar için zor bir yıl olacağını söyleyebilirim.

Sürprizlerin değiştirici etkisi eski anlaşmaların da değişmesine neden olacak. Yaratıcı, özgür, ilginç ve hatta sıradışı olarak değerlendirilebilecek uygulamalar son derece dikkat çekici olacak. Meydana gelen olaylar ciddiyete davet ederken ortaya çıkan bazı karışıklıklar düşüncelerin derinleşmesine neden olacak ve eski kararlar, yapılmış anlaşmalar gözden geçirilecek. Çok büyük organizasyonlar yapılırken ortaya çıkan güç savaşları alışkanlıkları değiştirmeye zorlayacak.

Özellikle turizm sektörünü yöneten büyük patronların istekleri baskı duygusu uyandıracak fakat buna karşılık açığa çıkan kuvvet ve dirayet ile birlikte yaratıcı çözümler ortaya çıkacak. Gökyüzünün konumu turizm ve
sektöründe büyük değişikliklerin meydana geleceğini gösteriyor.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150