Turizm Haber 2017102011767. Uluslararası Resort Turizm Kongresi'nin baş konuşmacısı FTI CEO'su Dietmar GUNZ, FTI'ın bir aile şirketi olduğunu belirtirken Türkiye için de aynısını gördüğünü söyleyerek Türkiye’deki profesyonellerin risk almaktan kaçınmadığını, kendilerinin de aynı şekilde risk aldığını, Türkiye’de risklerin fırsata dönüştüğü bir ortamda çalıştıklarını söyledi.

Tur operatörlerine mümkün olduğunca Türkiye’yi tercih etmeleri gerektiğini tavsiye ettiklerini söyleyen GUNZ, konuşmasında Türkiye’nin Türkiye’den başka bir alternatifi olmadığını Almanya'dan 17, Avrupa genelinde ise 19 havalimanından Türkiye'ye seyahat organize ettiklerini kaydetti.

 

GUNZ, önümüzdeki yaz dönemine ilişkin satışların başladığını ve Türkiye için önemli programları uygulamaya koyduklarını ifade ederken “Her ne kadar beklenen seviyeye henüz ulaşmasa da rakamlar oldukça umut verici, 2018'de Almanya'nın 16 havalimanından Bodrum'a uçacağız. Türkiye'de 1000'den fazla çalışanımız var. Yatırım yapmaktan fazlasını yapıyouz. İnsan kaynakları yatırımları konusunda da Türkiye'de ileri safhalardayız.” diyerek 2018’in 2017’den daha iyi geçeceğinin de sinyallerini verdi.

 

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150