Turizm Haber 201710201173Türkiye'den 352 otelin yer aldığı katalogda ayrıca Stone ve Delphin otellerinin yeni oluşturulan 'Bentour Group Hotel' adıyla yer alıyor...

Merkezi İsviçre’de olan Türk tur operatörü Bentour 2018 Kataloğunu yurtdışından Antalya’da getirdiği Avrupa’nın değişik ülkelerinden 500 acente ve Türkiye’de çalıştığı otellerin katılımı ile Belek’teki Gloria Serenity’de düzenlediği workshopta tanıttı.Avrupa'nın değişik ülkelerinden 550 acentenin katıldığı katalog tanıtım toplantısında konuşan Şirketin Pazarlama Müdürü Christian Hauk ve Ürün Müdürü Diter Reiser Bentour'un 2018 programına ilişkin şu bilgiler verildi.

Türkiye’den 352 otel var

Bentour'un 500 sayfadan oluşan 2018 Türkiye kataloğunda 352 otel bulunuyor.

Bu arada Bentour'un yeni konsepti Ben Swiss Villa, Gloria Verde ile Kempinski Hotel The Dome'da bu yıl başladı. Bu otellerde özel servis öne çıkacağı Delphin Imperial, Susesi ve Sueno'da ise Ben Swiss Lagoon konsepti yaşama geçirileceği bildirildi.
Şirket, 40 olan Ben Swiss Club tesisi sayısını 2018'de 43'e çıkarıyor. Bir otelin Ben Swiss Club'a üye olabilmesi için, yüzde 90 ve üzeri önerme, müşterisinin yüzde 40'ının Batı Avrupalı olması, üç dil bilen personel istihdam edilmesi, hijyen, denize ve havuza ulaşım ve ulaşımın sürekliliği, diyet büfesi gibi koşulları yerine getirmesi gerekiyor.

Stone ve Delphin “Bentour Group Hotel” oluyor

Öte yandan Bentor'un ''Ben Group Otel'' adıyla yeni bir uygulamaya başladığı bildirildi.
Bu grupta, Delphin Grubu'ndan ve Stone Grubu'ndan toplam 14 otel yer alıyor.

Bentour bir de 16 ülkede 184 otel yer aldığı 196 sayfalık Bentour Select kataloğu çıkardı.
Bentour'un çalıştığı 300 otelde otomatik danışman olarak tanımlanan kiosk cihazı var.

Katalog tanıtımı toplantısında, Glora Hotels, Ston Hotels ve SunExpress'in temsilcileri de katılarak birer sunu yaptı.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150