Turizm Haber 201710201160Otel arama motoru Neredekal.com, 193 ülkede 39 bin tesise hizmet veren HotelRunner ile altyapının entegre edilmesi konusunda işbirliğine gitti
Otel arama motoru Neredekal.com, bulut tabanlı otel ve acente online satış yönetim-pazarlama platformu HotelRunner ile işbirliğine gitti.

HotelRunner altyapısının Neredekal.com altyapısına entegre edilmesi ile, sistem içerisindeki otellerin, anlık kampanya, fiyat ve oda uygunluğuna dair girdikleri bilgiler doğrudan Neredekal.com’a yansıyor.

Böylece her sisteme ayrı ayrı fiyat girme gibi ciddi zaman alan zahmetli işler de ortadan kalkıyor. Bununla birlikte oteller, Neredekal.com sayesinde eriştikleri hedefli ziyaretçilere kendi web siteleri üzerinde doğrudan kredi kartı ile rezervasyon alabilme imkanına sahip oluyorlar.


Konuyla ilgili bilgi veren Neredekal.com Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu şunları söyledi:
“Türkiye’de en çok otel listeleyen arama motoru olarak en büyük hedefimiz, özellikle pazarlama bütçesi kısıtlı veya yeterli personeli olmayan otellerin HotelRunner işbirliği ile kendi web sayfaları üzerinden rezervasyon almalarını sağlamaktır.”


HotelRunner Kurucu Ortağı ve CEO’su Arden Agopyan da, “Hedefimiz, Neredekal.com’un tanıtımlarını yaptığı otellerin internette kendi siteleri üzerinden satış yapmasını hızlandırmak ve kısa zaman içinde otel satışlarını katlayarak artırmak. Otellerin kendi web sitelerinin ve rezervasyon modüllerinin oluşturulması konusunda da, ihtiyaç duyan tesislere gerekli desteği sunarak, platformu hızla aktive edebilmelerini sağlamaktır. Neredekal.com partneri olan oteller çok kısa bir süre içinde, beklentilerinin de üzerinde bir ziyaret trafiği ve kendi siteleri üzerinden direkt rezervasyon artışı yakalayacaklar” dedi.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150