Turizm Haber 201710201159Çalışmalara yurt içinden ve yurtdışından isteyen herkesin online olarak ulaşmasını sağlamak amacıyla portal oluşturulacak

Turizm Tarihi Çalışma Grubu İcra Kurulu, 7700 sayfalık kitabın basımı ile ilgili son durumu değerlendirmek ve yeni dönemde devreye girecek yeni projeleri görüştü.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nazmi Kozak başkanlığında toplanan İcra Kurulu
2018’de uygulanmak üzere iki projeyi görüştü.

 


Toplantıda Turizm Tarihi adıyla bir portal açılması ve Turizm Tarihi konulu konferanslar dizisi ile ilgili öneriler tartışıldı.

Bu arada tamamlanarak basım aşamasına gelen Turizm Tarihi çalışmasının kaç adet basılacağının belirlenmesi için yapılan ön talepte bulunma çağrısına olumlu yanıt alındığı, çağrıya uyarak katkıda bulunanlar yanında herhangi bir nedenle katkıda bulunamamış olanlar için sürenin ay sonuna kadar uzatılması kararlaştırıldı.

Konuyla ilgili bilgi veren projenin koordinatörü Prof. Dr Nazmi Kozak, kurulacakm portala girişin abonelikm sisbtemi ile olacağıını, konferans dizisinin de yeni yılın ilk hayında başlayacağını söyledi.

Turizm Tarihi'nin 7700 sayfalık çalışmasının basım aşamasında olduğunu söyleyen kitapları edinmek isteyenlerin ön taleplerini bildirmeleri için başvuru süresini uzattıklarını, yayının basımı konusunda sektörün her kesiminden her kişi kurum ve kuruluşun desteğini bekmediklerini çağrıya uyarak ön talepte bulananlara da teşekkür ettiklerini söyledi.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150