Turizm Haber 201710201158Bireysel ve kurumsal 'dijital evrimleşme'ye adapte edilmeyi amaçlayan etkinlikte konuyla ilgili son trendler, uzmanların ağızdan katılımcılarla paylaşılacak


İlki geçen yıl Ağustos ayında düzenlenen Digital Evolution Meetups (DEM)’in ikincisi 22 Kasım’da gerçekleştirilecek.

Sektörel ekosistem için fayda sağlamayı son trendleri ilk ağızdan katılımcılarla paylaşmayı hedefleyen etkinliğin amacı, hem birey hem kurumları “dijital evrimleşme”ye adapte edebilmek.

Dijital evrimleşmeye adapte olduktan sonra, bu ekosisteme katkıda bulunabilmeyi ve “networking” imkanı sunmayı hedefleyen DEM buluşmalarının ikincisi 22 Kasım 2017 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde sınırlı kontenjanla ve ücretsiz katılımla gerçekleştirilecek.

Etkinlikte Neler Konuşulacak?

Alanında uzman konuşmacılardan oluşan ve dijital evrimleşmesinin önemli maddelerinin öne çıkacağı etkinlikte Doğuş Digital Pazarlama Müdürü Emre Gökşin “Yeni nesil online TV platformları ve puhutv” hakkında deneyimlerini paylaşacak.
Marka, ajans ve tüketici başlıkları altında ‘dijital iletişimin 3 hali’nin ele alınacağı panelin moderatörlüğünü AFI Ajans Direktörü Ahmet Beliktay üstlenirken, Digital Transformasyon Araştırmacısı Kamil Mehmet Özkan ve beIN Sports Sosyal Medya Uzmanı Serkan Ağbaba uzman görüş ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Insider Ürün Müdürü Çağlar İçer’in moderatörlüğünü yapacağı “Yapay Zeka Dijital Pazarlamayı Nasıl Etkiledi” isimli panelde ise DeFacto E-Ticaret Direktörü Zeynep Dura, Media Markt E-Ticaret Müdürü Erkut Gündüz ve GroupM Performans Pazarlama Müdürü Simge Çetinay konuşmacı olarak yer alacak.


Dijital Pazarlama Okulu (DPO) Hakkında:
Dijital Pazarlama Okulu, günümüz dünyasında hızla değişen teknoloji sebebiyle yenilenen ve değişen medya oldu ve araçlarını konu alan, bu yeni pazarlama düzeninde, pazarlamanın her organının nasıl yol alması gerektiğine dikkat çeken, yeni pazarlama konusunda Türkiye’yi uluslararası arenada dahi öncü kılabilecek vizyoner bireyleri yetiştirmeyi amaçlayan bir “interaktif eğitimler serisi”dir.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150