Turizm Haber 201710201148LTS ( Leisure Travel Service) / W2M ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baraşık, LTS ile Iberostar iştiraki olan W2M ile ortaklığının kendileri için çok iyi bir fırsat olduğunu söyledi...
Alman pazarında artış ile kapanan bir sezonun ardından LTS / W2M ortağı Bülent Baraşık, LMX Genel Müdürü Lars Ludwig ve LMX Türkiye Genel Koordinatörü Serdar Bayraktar ile kısa bir sezon değerlendirmesi ve 2018 ve sonrası hedeflerini anlattı.

Bülent Baraşık, 2017 sezonun başında LTS ile Iberostar iştiraki olan W2M ile ortaklığının kendileri için çok iyi bir fırsat olduğunu, bu birliktelik sayesinde daha geniş bir yelpazeye sahip olduklarını ve daha çok Müşteri ve acenteye hitap edebildiklerini belirtti.W2M sayesinde dünyanın her yerinden rezervasyon alarak güçlerine güç kattıklarını anlatan Baraşık, Iberostar gibi Turizm devinin arkalarında olmasının kendilerine güven verdiğini ve bu sayede Türkiye’deki yatırımlarının da artacağını vurguladı.

Baraşık, ‘’Söz konusu güç sayesinde LMX ile olan kuvvetli bağ daha da arttı ve bunu da tamamen LMX’e yansıttık. LMX’in 2017 yılında Türkiye de büyümelerine maddi ve manevi olarak destek verdik. Bu destek devam edecek ve uzun yıllar LMX ile birlikteliğimiz sürecek’’ dedi.

TÜRKİYE BİRİNCİ DESTİNASYON

LMX Genel Müdürü Lars Ludwig ise 2017 yılında sergiledikleri performanstan çok memnun olduklarını ve beklenmedik bir artış ile LMX içerisinde Türkiye’nin 1. Destinasyon olduğunu vurguladı.

Ludwig, ‘’Yakaladığımız bu olumlu havayı sürdüreceğiz ve LTS/W2M ile olan birlikteliğimiz uzun yıllar devam edecek’’ diye konuştu.

Konu ile ilgili görüşlerini dile getiren LMX Genel Koordinatörü Serdar Bayraktar ise sergilenen performansın gurur verici olduğunu ve bunda da LTS/W2M katkısının büyük olduğunu ifade etti.

Bayraktar, ‘’Yakaladığımız bu olumlu hava ve uyumlu işbirliğimiz LTS/W2M ile uzun yıllar sürecektir. Her iki taraf mutlu olduğu sürece bunun aksini dahi düşünmek veya dile getirmek gereksiz ve spekülasyondan başka bir şey değildir’’ dedi.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150