Turizm Haber 201710201092Titanic Hotels, dünyanın en büyük amatör golf turnuvası Turkish Airlines World Golf Cup'ın 2. kez ana sponsoru oldu.

Bu yıl beşincisi düzenlenen ve Golf sporunda önemli bir yere sahip Turkish Airlines World Golf Cup 2017 kapsamında 62 ülkede 100 eleme turnuvası düzenlendi.

ÜNLÜ İSİMLER GELİYOR

 

Toplamda 8.000 golfçünün yarışacağı turnuvanın final misafirlerine Titanic Deluxe Golf Belek ev sahipliği yaparken, final heyecanı da Titanic Golf Club’ta yaşanıyor. Oyuncular arasında ünlü İrlanda’lı şarkıcı Brian Mc Fadden, Portekiz’li ünlü futbolcu Ricardo Pereira ve Italyan futbolcu Michela Paramatti de bulunuyor.

Kısa sürede dünyadaki en önemli amatör golf turnuvalarından biri haline gelen Turkish Airlines World Golf Cup’ın finalinin gerçekleştiği Titanic Golf Club Türkiye’nin ilk 27 delikli golf sahası olma özelliğine sahip.

İngiltere'nin ünlü Hawtree golf sahası mimarları tarafından toplam 110 hektarlık arazi üzerine inşa edilen Titanic Golf Club, 1997 yılından bu yana uluslararası şampiyonalara hizmet veriyor. İlk yapım aşamasında Avrupalı golf sporcularının eğilimleri dikkate alınarak planlanan sahalar, 3 seçenekli 9 delik “Championship” düzenlemesi ve değişken 18 delik olanağı gibi önemli teknik özellikleri ile golf tutkunlarının en önemli buluşma noktası olma özelliğini sürdürüyor

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150