Turizm Haber 201710201089Marriott bünyesindeki Four Points by Sheraton İzmir'i açan Er Yatırım marka ile stratejik partnerlik anlaşması imzaladı

Er Yatırım, turizmde otelciliğe yatırım yapmaya devam ediyor. Son olarak Four Points by Sheraton İzmir’i açan Er Yatırım markanın Türkiye stratejik partnerliği konusunda anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında Marriott bünyesindeki markalardan Four Points by Sheraton ile çeşitli illerde yeni oteller hizmete sokulacak.Anlaşma kapsamında; önümüzdeki 10 yılda toplam 300 milyon, dolarlık yatırımla 20 otel projesi geliştirme kararı alındığı bildirildi.
Konuyla ilgili bilgi veren Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat, anlaşma ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Çelikkanat, Four Points by Sheraton İzmir"in, şirketin turizm yatırımları arasında çok önemli bir yeri olduğunu ve aynı marka altında 2018 yılında Kağıthane ve Gebze"de, 2019"da da İstanbul Kartal ve Ataşehir"de otel projeleriyle yatırım ataklarının. süreceğini ,yatırımların toplam 300 milyon dolara malolacağını söyledi.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150