Turizm Haber 20171020108529-30 Kasım'da Antalya Lara'daki Concorde Otelde yapılacak olan "Turizmin geleceği, geleceğin turizmi" ana temalı kongrenin konuşmaecıları belli oldu


Türkiye’de tarihinin en ağır krizini yaşadıktan sonrae bu yıl kısmenh toparlanmaya başlayan turizmi mevcut durumu ve geleceğinin konuşulacağı 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi 29-30 Kasım’da Antalya Lara’daki Concorde Otelde yapılacak.
Önceaden kayıt yapılarak izlenebilen kongrne için kayıtlar başladı


.
Keynote speaker’ı (ana konuşmacısı) bu yıl FTI Group CEO’su Dietmar Gunz olan kongrede ayrıca Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Vodafone İcra Kurulu Üyesi Sinan Kızıldağ, , TÜROFED Başkanı Osman Ayık, MTS Group CEO’su Rembert Euling, Severstall Yönetim Kurulu Başkanı Alexei Mordashov, Sunexpress Genel Müdürü Jens Bischof, TUI Hollanda CEO’su Arjan Kers, BDO Hospitality Consulting Mehmet Önkal, Servotel Ömer İsvan ve Cem Kınay da konuşmacı olacak.

7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde; Avrupa ve Rusya’daki gelişmeler ile bölgenin durumu değerlendirilecek.

Kongrede ayrıca seyahat pazarının uluslararası aktörlerinden konuşmacılar, zor geçen 2016 yılından sonra 2017’de yaşanmaya başlayan kısmi toparlanma ve 2018 beklentileri değerlendirecek.

“Geleceğin Turizmi Turizmin Geleceği Uluslararası Resort Turizm Kongresi’ne daha önce; Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder, Thomas Cook CEO’su Peter Fankhauser, TUI Norvegian Cruise İş geliştirme Direktörü Jurgen Stille, Der Touristik CEO’su Sören Hartmann gibi seyahat endüstrisinin aktörleri katılmıştı.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150