Almanya'nın dördüncü büyük tur operatörü FTI,Genel Müdürü Dietmar Gunz, iyi bir yıl geçirdiklerini belirterek Almanya'dan Türkiye'ye turist gönderiminde ençok artış sağlayan firma olduklarını söyledi....

Bu yıl bütün destinasyonlarda iyi bir dönem geçirdiklerini söyleyen Almanya seyahat pyazarının dördüncü büyük grubu FTI’nin Türkiye’de ise Alman pazarının lidreri olduğu belirtiliyor.Almanya’da yayınlanan fvw dergisinde yer alan habere göre FTI, 2018’de birçok Akdeniz destinasyonuna yönelik kapasitesini artırma kararı aldı.

FTI Group Genel Müdürü Dietmar Gunz, firmanın 2018 Yaz Sezonu Programı’nı açıkladığı lansman toplantısında; bu yıl genelinde rezervasyonların iyi bir seyir izlediğini belirterek; özellikle Mısır, Fas, Tunus, Balearik ve Kanarya Adaları’nın da yer aldığı İspanya destinasyonları, Kıbrıs ve Yunanistan destinasyonlarının yoğun talep gördüğünü söyledi. FTI diğer yandan Türkiye’ye yönelik satışların da bu yıl geçtiğimiz yıla göre daha iyi bir seyir izlediğini açıkladı.


FTI Grubu'ndan bir diğer yönetici Ralph Schiller de Alman ailelerin yeniden Mısır ve Türkiye'ye rezervasyon yapmaya başladığını açıkladı.

Mısır’a haftada 132 uçuş

Almanya’da yayınlanan fvw dergisinde yer alan habere göre FTI, 2018 sezonunda haftalık 132 uçuşla yeniden Mısır'a konsantre olacak.
FTI yöneticileri, ''Mısır, Mayorka ve Antalya gibi kolay ulaşılabilir bir destinasyon'' olduğunu söylüyor.

FTI Paket Turlar Müdürü Sven Schikarsky da, Almanların en gözde destinasyonları olan Mayorka ve Antalya’ya yönelik sundukları ulaşım kolaylığını 2018’de Mısır’a da sunacaklarını belirtti.

 

 


 

( t u r i z m g a z e t e s i . c o m )

 

 

 


Reklam:

asientours 150