Anı Tur sahibi Veli Çilsal ile ilgili daha önce gündeme gelen hileli iflas iddiaları bu kez mal kaçırmak için eşinden danışıklı boşanma ile gündemde,,,,
  
Daha önce de 'hileli iflas' söylentileriyle gündeme gelen Anı Tur sahibi Veli Çilsal için yeni iddialar ortaya atıldı.
 
İddiaya göre Veli Çilsal hileli iflas kapsamında mal kaçırmak için eşinden danışıklı boşandı.
 
Haftalık ekonomi dergisi Para’da yer alan haberde
 
Veli Çilsal’ın hiçbir anlaşmanın altına imza atmadığı, bu yüzden ne sahibi olduğu gayrimenkullerin tapusu onun adınadır ne de şirketlerine satın aldığı malların faturaların altında imzası olmadığı, bu durum ikide bir kendisiyle ilgili söylentiler çıkmasına yol açtığı belirtiliyor.
 
 

 
Para Dergisi’ndeki haberde şöyle deniyor:
 
*Çilsal'ın Aurum ismiyle beş adet beş yıldızlı oteli de var. Ancak turizmciler bu otellerin tapusunun hiçbirinin Çilsal'ın üzerine kayıtlı olmadığı, eşi, muhasebe müdürü ya da başka bir çalışanının üzerine kayıtlı olduğunu söylüyor. 2023'e kadar Aurum markasıyla otel sayısını 25'e çıkarmayı hedefleyen Çilsal'ın gizli bir gayrimenkul zengini olduğu iddia ediliyor. Çilsal'ı yakından tanıyan bir turizmci, "Veli Bey yıllardır hiçbir anlaşmanın altına imza atmaz. Bu yüzden ne sahibi olduğu gayrimenkullerin tapusu onun adınadır ne de şirketlerine satın aldığı malların faturalarının altında imzasını görürsünüz. Bu durum ikide bir kendisiyle söylentiler çıkmasına yol açıyor" diyor. (Para Dergisi)

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )