Binlerce turist, Diana Travel ile Perge'yi keşfedecek Diana Travel, düzenlediği turlarla Avrupalı turistlere gezdirdiği yerlere Perge antik kenti de koydu....
 
Diana Travel 2018’in Perge Yılı ilan edilmesi kapsamında projeye destek olma kapsamında Perge Antik Kenti’ni 4 çevre turuna dahil etti.
 
’homas Cook, Neckerman, Bucher ve Öger Tours’un Türkiye temsilciliğini yapan Diana Travel,  Genel Müdürü Burak Tonbul, 1977 yılından bu yana Türkiye’nin tarihi ve turistik zenginliklerini tanıtmak için büyük çaba harcadıklarını söyledi. Düzenledikleri çevre turları ile Türkiye’nin tarihi değerlerini gözler önüne serdiklerini ifade eden Tonbul; “Türkiye, bulunduğu konum itibari ile tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yaptı. Dolayısı ile ülkemizin her köşesinde birçok medeniyetin izlerini görmek mümkün. Diana Travel olarak bu zenginliklerimizi her fırsatta misafirlerimizin keşfetmesini sağladık. Bu vesile ile Perge Yılı da bizim çok önemsediğimiz bir konu. 2018 programımızda yer alan 4 çevre turuna Perge’yi de dahil ettik. Bu turlarla en az 20 bin Avrupalı turisti Perge’ye götüreceğiz.
 
AKTOB ile birlikte Perge Yılı’nın önemli paydaşları arasında yer aldık” dedi.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )