Accor Otelleri Dünya Ticaret Başkanı (Chief Commercial Officer -CCO) Yiğit Sezgin, Accor'un yeni yaşam tarzı sadakat platformu, ALL (Accor Live Limitless), 2019-2020 sezonundan itibaren, Paris Saint-Germain Kulübü'nün ana partneri ve resmi forma sponsoru olduğunu söyledi.
Fransa merkezli otel zinciri Accor Grubu,   Paris Saint-Germain’in forma sponsoru oldu.
Accor’un yeni yaşam tarzı sadakat platformu, ALL (Accor Live Limitless), 2019-2020 sezonundan itibaren, Paris Saint-Germain Kulübü’nün ana partneri ve resmi  forma sponsoru oldu. 
 
Accor Grubu’nun 2018 yılı gelirlerini bir önceki yıla göre yüzde 16.9 oranında arttırarak, 3 milyar 610  milyon Euro’ya yükselttiğine işaret eden Accor Otelleri Dünya Ticaret Başkanı (Chief Commercial Officer -CCO) Yiğit
 Sezgin, “Yine grubun,  2018 yılında bir önceki yıla oranla vergi öncesi karı yüzde 14.5 oranında artışla,  712 milyon Euro’ya net karı ise 529 milyon Euro’ya çıktı ” dedi. 
 
Sezgin, Accor’un yeni yaşam tarzı sadakat platformu;  ALL hakkında ise , “Bu yeni yaşam tarzı sadakat programının, daha önce hiç olmadığı şekilde misafirleri tanıyacak, anlayacak, iletişime geçecek ve ödüllendirecektir. Sadakat platformunun barlar, restoranlar, gece kulüpleri ve ‘paranın satın alamayacağı’ deneyimlerin eşsiz bir derlemesinin yanı sıra 36 otel markasının benzersiz ve simgesel portföyünün kapılarının müşterilere açıyor” şeklinde bilgi verdi. 
 
ALL, Raffles, Fairmont, Sofitel, Rixos, SLS, Mondrian, Banyan Tree, Pullman, Swissotel, Novotel, Ibis,  Mercure , Movenpick.. gibi 36 dünya markası, 4,800 otel  dahil olmak üzere, Accor’un tüm ekosistemi boyunca ödülleri, hizmetleri ve deneyimleri entegre eden sadakat deneyimi sunmayı hedefliyor. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )