Hollanda'da Utrech'teki Vakantiebeurs Fuarı'na Türkiye'den katılanlar Türkiye'ye ilginin artarak devam ettiğini söyledi...
 
Yeni yılın ilk önemli fuarlarından Hollanda’da Utrech’teki Vakantiebeurs Turizm Fuarı’na Türkiye’den katılanlar yaptıkları görüşmeler ve ziyaretçilerden edindikleri izlenimleri paylaşırken Hollanda pazarında Türkiye’ye ilginin artarak devam ettiğini söyledi,
 
Ne dediler
 
 
 
 
Dr. Erkan Yağcı: AKTOB Başkanı
“Hollanda’da  sinyaller olumlu, Avrupa pazarında büyüyeceğiz”
 
“Bu fuar Avrupa’nın genel gidişatı ile ilgili ilk verileri vermesi açısından çok önemli. İlk aldığımız verilere göre de Hollanda pazarında yüzde 30’a yakın bir büyüme olacağı ifade ediliyor. Bu gelişme de 2019 yılında Avrupa açısından önemli bir büyüme olacağı yönünde önemli bir işaret”
 
 
 
 
Zafer Alkaya: Cornelia :
“Hollanda pazarında büyük potansiyel var”
 
 “Hollanda pazarında büyük bir potansiyel var. Bu potansiyelin yönünü Türkiye’ye çevirmeliyiz. Yaptığımız görüşme ve toplantılarda Türkiye’ye yönelik ilginin büyüdüğünü gördük.
 
 
 
Samuray Önen: Barut Otelleri
Türkiye’yi ciddi talep var
 
“Avrupa pazarı genelinde olduğu gibi Hollanda’da da Türkiye açısından olumlu bir hava var. Talebin Türkiye’ye dönmesi ile bu yıl bütün oteller fiyatlarını artırdı ve erken rezervasyon indirim oranlarını düşürdü.” 
 
 
 
Volkan Şimşek: 
Hollanda’dan Türkiye’ye geri dönüş var
 
"Hollanda Belçika ve İngiliz pazarı yetkilileri ile yapılan görüşmelerde Türkiye'nin 2019 yılında 2018 yılına göre yüzde 50 ile yüzde 100 arasında artış olduğunu gördük. Bu durumdan Yunanlı ve İspanyol turizmciler ciddi rahatsızlık içerisindeler. Türkiye'nin çok ciddi geri dönüş yaptığını gördük.”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )