Dünyanın en eski Boeing 747-400 model uçağı Corendon Village Hotel Amsterdam'ın bahçesine yerleştirildi. Boeing 747-400, bundan sonra otel bünyesinde restoran, kafe ve kütüphane olarak kullanılacak.
 
Dünyanın en eski Boeing 747-400 model uçağı, Corendon Grubu bünyesinde bulunan, Hollanda’daki  Village Hotel Amsterdam otelinin bahçesine bahçesine yerleştirildi.
 
Boeing 747-400, bundan sonra otel bünyesinde restoran, kafe ve kütüphane olarak kullanılacak.
 
Benelüks ülkelerinin en büyük oteli olma özelliğini taşıyan Corendon Resort’e ait Village Hotel Amsterdam, bundan böyle bahçesinde restoran, kafe, müze ve 5-D uçuş simulatörü olarak kullanılacak Boeing 747-400 jumbo jetiyle hizmet verecek.
Corendon’un içinde uçak bulunan ikinci oteli
 
Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Atılay Uslu, “Village Hotel aslında Corendon Hotels and Resorts’un içinde uçak bulunan ikinci oteli. Daha önce de Amsterdam’daki ilk otelimiz olan Corendon City Hotel’in 7. katına gerçek bir Boeing 737 kokpiti yerleştirmiştik” dedi.
 
Corendon’un 9. oteli
 
Corendon’un 2018 yılı Mayıs ayında 9. oteli olarak Amsterdam’ın havalimanı bölgesi “Schipholweg in Badhoevedorp”da açtığı 4 yıldızlı Village Hotel, üç farklı binada yer alan 680 oda, suit ve stüdyo daireden oluşuyor. 
 
Corendon’un 2019 yılında hizmete açacağı Hollanda Antillerinde (Karaipler) yer alan Curaçao Adasındaki yeni oteli Corendon Beach Resort, grubun 10. oteli olacak.
 
Corendon Hotels 
 
2014 yılında otelcilik alanında yatırım atağına başlayan Corendon’un bünyesinde yer alan 10 otel :
 
Antalya:
Kundu’da Grand Park Lara, Beldibi’nde Grand Park Kemer,
 
Bodrum:
Turgutreis’de Grand Park Bodrum,
 
Çeşme:
Alaçatı’da Premier Solto Hotel,
 
Amsterdam:
The College Hotel, Corendon City Hotel ve Corendon Village Hotel
Ibiza:
Marble Stella Maris Ibiza
 
Karayipler:
Curaçao Adası’ndaki Livingstone Jan Thiel Resort ve Corendon Beach Resort Curaçao
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )