Asya kökenli doğrudan satış şirketi QNET, Antalya'daki Doğan Otel'ine biri Bodrum'da, diğeri İstanbul'da iki otel daha ekleyecek
 
Asya kökenli, doğrudan satış şirketi QNET, Türkiye’deki faaliyetleri arasında olan otelcilik alanındaki yatırımlarına yenilerini ekleyecek.
QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik, grubun dünyada turizm yatırımları olduğunu belirterek,
Türkiye'deki yatırımların süreceğini söylüyor. 
 
Geyik, grubun Antalya'da Doğan Otel'in de sahibi olduğunu belirterek, biri Bodrum biri de İstanbul’da olmak üzere iki yeni otel daha alacaklarını, şirketin almayı planladığı otellerin fiyatı 8 milyon dolar ile 19 milyon dolar arasında değiştiğini belirtiyor.
 
Fortune Turkey’den Ayfer Yıldız’ın haberine göre Geyik, satın alınacak iki otel ile bu alandaki faaliyetlerini büyüteceklerini söylüyor. Grubun dünyanın birçok ülkesinde turizm yatırımları bulunuyor. Cem Geyik'in verdiği bilgiye göre, bu satın almaları yeni otel yatırımları izleyecek. 
 
QNET"in faaliyet gösterdiği ülkeler içinde ciroda ilk sırada Endonezya yer alırken daha sonra Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Türkiye geliyor. Şirket, 100"ün üzerinde ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye’ye önem veren grup, bu nedenle 22 ülkenin sorumluluğunu da buraya bağlamış. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )