Tur opqeratörü FTI bünyesindeki Meeting Point, otel markalarına yenilearini ekledi. Otelciliğee Labranda ile başlayan grup, farklı kategoriden 4 yeni marka daha oluşturdu

FTI’nin Meeting Point üzerinden konaklama alanında büyümeye devam ediyor. Grup bünyesihndeki Labranda oteli marnkasına dört yeni marka daha ekledi.
 
Konuyla ilgili yapılan açıklamada yeni markaları ile birnlikte otel marka sayısının 5’e çıktığı belirtilerek, farklı kategorilerle daha geniş yelpazedre hizmet verilmek istendiği bildirildi.
 
Açıklamada şöyle deniyor:
Meeting Point Hotels olarak yeni otel markalarımız olan; Kairaba Hotels & Resorts, Clubs Plus Resorts, Budget Hotels ve kısa süre önce hayata geçirdiğimiz Design Plus ile 2015’ten bu yana 50’yi aşkın otelde faaliyet gösteriyoruz.
Labranda ile birlikte otel markalarımızınr sayısı 5’e çıktı.
 
Meeting Point Hotels bünyesinde Türkiye’de 10 otelimiz bulunurken Grubumuz; Mısır’da 8, Yunanistan’da son yatırımı Labranda Sandy Beach and Sandy Villas ile 7 otele ulaştı. Bunlara ek olarak, kısa bir süre önce Gran Canaria ve Tenerife’de bulunan 3 otel de Meeting Point Hotels bünyesinde hizmet vermeye başladı.”

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )