Türkiye'nim Hindistan Büyükelçisi Şakir Özkan Torunlar ve Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı Turizm Ataşesi Deniz Ersoy, Türkiye'den gelen katılımcılarla bir araya gelerek bilgi verip sohbet etti....
 
TravelShop Turkey’in Antalya, Ankara, İstanbul ve Kapadokya’dan sektörün her kesiminden 30 firmanın katılımıyla organize ettiği Hindistan B2B workshopu Yeni Delhi’de başladı.
Workshop için Hindistan’a gelenler ilk gün Taç Mahal’ı gezdi. Akşam da Türkiye’nim Hindistan Büyükelçisi Şakir Özkan Torunlar ve Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı Turizm Ataşesi Deniz Ersoy  Andaz Otel’de Türkiye’den gelen katılımcılarla bir araya gelerek Hindistan Türkiye ilişkileri ve turizmde yapılabilecekler konusunda bilgilendirip sohbet etti.
 
 
Hindistan B2B workshopu Yeni Delhi’den sonra 6 ayrı şehirde gerçekleştirilecek.
 
Hindistan B2B workshop programı şöyle:
 
8 Ekim -New Delhi 
9 Ekim- Ahmedabad 
10 Ekim- Kolkata 
11 Ekim- Chennai 
12th Ekim- Bangalore 
13th Ekim- Mumbai
Organizasyonu yapan TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender B2B ikil görüşmeleri için (2950) ön randevu alındığını söyledi.
Kalender, B2B online görüşme sisteminin katılımcılara çok yarar sağladığını ve herkesin bu sayede ön görüşmelerle kendi seçtiği firmalarla doğrudan ilişki kurma olanağı elde ettiğini söyledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )