Dedeman Eskişehir ve Dedeman Elazığ genel müdürleri değişti.
Dedeman Tokat Genel Müdürü Tolga Ünal Park Dedeman Eskişehir Genel Müdürü olurken yerine Park Dedeman Elazığ Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız getirildi. 
 
Serdar Küçükyıldız kariyerine 1994 yılında Club Hotel Attaleia’da başladı. 2008 yılında Dedeman grubuna giren Küçükyıldız, Dedeman Hotel Antalya’da Ön Büro Vardiya Şefi olarak görev yaptı. 2013 yılında ise Dedeman Otelcilik Kurumsal Satış Müdürü oldu. Küçükyıldız, son olarak Park Dedeman Elazığ’ın Genel 
Müdürü olarak görev yapıyordu.
 
Tolga Ünal sektörde 25, Dedeman Grubu’nda ise 23 yıllık deneyime sahip. Ünal turizm hayatına Sheraton Ankara Oteli’nde başladı. Daha sonra Dedeman Ankara’da sırasıyla Resepsiyon Memuru, Resepsiyon Şefi, Gece Müdürü görevlerini üstlendi. 2004 yılında Radisson Sas Ankara Oteli’nin açılışında Gece Müdürü olarak çalışan Ünal, 2005 yılında Dedeman Grubu’na tekrar dönerek Dedeman Ankara’da Ön Büro Müdürü ve Gelirler Müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Dedeman Bostancı ve Park Dedeman Bostancı otellerinin açılışında yine Gelirler Müdürü olarak görev aldı. Geçtiğimiz 2 yılda Dedeman Tokat’ın Genel Müdürü olarak çalışan Ünal son olarak  Park Dedeman Eskişehir Genel Müdürü oldu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )