Akdeniz Üniversitesi bünyesinde bulunan Antalya Teknokonette Online Turizm Teknolojileri Sertifika Eğitim Programı 11-28 Ekim'de gerçekleştirilecek...

Antalya Teknokent bünyesinde bulunan AdviceAl Academy Ekim ayında turizmde online teknolojiyi öğrenmek isteyenler için bir sertifika programı düzenleyecek.
 
Toplamda 8 saat sürecek olan eğitim sonunda katılımcılar online teknolojiyi detaylı olarak öğrenecek, işleyişi hakkında bilgi sahibi olacak ve bu teknolojiyi yönetme becerisi kazanacaklar.
 
Oteller çalışanlarını da bu eğitime yönlendirebilecek ve eğer isterlerse eğitimleri yerinde alabilecekler. 11-28 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan sertifika eğitim programına turizmde online teknolojiyi öğrenmek isteyen herkes katılım sağlayabilir.
 
Sertifika eğitim programında bulunan bazı ana konu başlıkları; Online terimler, rezervasyon motoru ve kanal yönetimi teknolojileri , GDS Global Dağıtım Sistemleri, metasearch, site sıralama algoritmaları, B2C ve B2B pazarlama, Google Adwords, Yandex Direct, Facebook Instagram reklamları ve seo optimizasyonu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )