Rıza Ersoy, genç, dinamik ve tecrübeli bir ekiple GETOBta göreve talip olduklarını açıkladı...
Kısa adı GETOB olan Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin yarın (22 Eylül) yapılacak Genel Kurul’unda ekibiyle  başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
 
Ersoy, ''Marmaris’teki ve tüm Türkiye resortlerindeki direkt uçuş ve low cost uçak sorunlarına ve otelcilerin tazminat sorunlarına dikkat çekmeyi, bölgemizde daha fazla etkinlik yapmayı, yapılan etkinliklere daha fazla destek vermeyi amaçlıyoruz. Şehrin dinamiklerini, enerjik kuruluşlar, yerel ve genel yönetimlerden de mümkün mertebe destek alarak Marmaris'in dinamiklerini ayağa kaldırmayı amaçlıyoruz.'' dedi.
 
Bülent Bülbüloğlu’na yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Ersoy, iddiasının görevi daha iyi yapabileceği yönünde olduğunu söyledi.
 
Rıza Ersoy kimdir?
 
1976 yılında Duisburg-Almanya’da doğan Rıza Ersoy, İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul Dost Kolej’inde bitirdi. Lisans eğitimini Marmara Üniversite’si İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlayan Ersoy yüksek lisans eğitimini Amerika Washington DC’deki George Washington Üniversite’sinde İşletme Master’ı yaparak tamamladı. Çeşitli sosyal derneklerde Başkanlık ve Başkan Yardımcılığı yapan Ersoy, aynı zamanda Galatasaray Spor Klübünde kongre üyesi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )