Liparis Resort Genel Müdürü İzzettin Yurtsever Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdiklerini belirterek ''Çok değer verdiğimiz öneri ve yorumlarınızdan hareketle yaptığımız anketlerde değerli misafirlerimizin oyları personelimizi ödüllendirdik. Müdürler personele servis yaptı' dedi
 
Mersin’deki Liparis Resort Hotel, misafirlerinin katılımı ile değişik bir personel ödüllendirmesi yaptı
 
Otel misafirleriyle birlikte anfi tiyatro’da gerçekleşen Personel Gecesinde bir ay boyunca genellikle tesisi çok iyi bilen repeat misafirlerin destek hizmetleri dahil tüm departmanlardan seçtiği ve personeller sahnede sertifika ve hediyelerini misafirlerin ve departman yöneticilerinin ellerinden aldılar.
 
Müzik eşliğinde misafirlerle birlikte eğlenen otel personeli daha sonra düzenlenen beach party’de eğlenmeye devam etti.
 
Müdürler personele servis yaptı
 
Müdürlerin personele servis yaptığı gecede personel ve yöneticilerin gitar eşliğinde şarkı söylediği gecede misafirler de sahneye çıkarak şarkı söyledi, dans, oyun havaları ve halayla pekişen kaynaşma misafirlerden büyük beğeni aldı.
 
Personel Gecesinde açılış konuşması yapan ve 5 yabancı dilde yurt dışından gelen misafirlere geceyi tanıtan Liparis Resort Hotel&Spa Genel Müdürü İzzettin Yurtsever ‘’Çok değer verdiğimiz öneri ve yorumlarınızdan hareketle yaptığımız anketlerde ve siz değerli misafirlerimizle bire bir kontaktlarımızda en çok beğeniyi personelimiz aldı ve çok samimi ve güven uyandıran bu aile ortamında personellerimizle daha fazla kaynaşmak istediğinizi önerdiniz. Paylaşımcı, katılımcı ve demokratik bir yönetim anlayışıyla bizlerde Personel Gecesini kapalı kapılar arkasında değil sizin huzurunuzda, sizin seçtiklerinizle kutlamak istedik. Çok şaşaalı, saraylar gibi oteller yapılabilir ancak otele ruh veren personellerdir ve o ruha can veren de siz değerli misafirlerimizdir.’’ diyen Yurtsever sahilde DJ Performans ile geceyi renklendirdi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )