Hilton, Türkiye'deki ilk Curio Collection resort otelini açmak üzere BESA Grup ile anlaştı. 85 odalı Bodrum Küçükbük'te bulunan BESA Gruba ait The BO Viera yatırımının bir parçası olacak. Curio'nun Türkiye'ye yatırım planlarında İstanbul'daki Rumeli Han ve Armand olmak üzere iki tesis daha yer alıyor.
 
Hilton, markalarından Curio Collection Bodrum için anlaşma imzalandı.
 
Hilton Besa Grup iimzaladığı anlaşma ile markanın Türkiye’deki ilk örneği olan toplam  85 odalı otel Bodrum Küçükbük’te bulunan Besa Gruba ait The BO Viera yatırımının bir parçası olacak.
 
İstanbul’da düzenlenen imza töreninde BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Hilton  MENA (Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye) İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Carlos Khneisser  ve Hilton Türkiye İş Geliştirme Direktörü Nida Sözügeçer ve Hilton Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Başkanı Rudi Jagersbacher  “The BO Vue”  ile ilgili bilgi verdiler. BESA Grup Turizm Koordinatörü Yunus Gürkan da imza törenine katıldı.
 
Toplantıda konuşan Besa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, ““The BO Viera projesi ile büyük bir hayalimizi gerçekleştirmiştik. Şimdi, dünyanın da en önemli tatil destinasyonları arasında yer alan Bodrum’un değerine değer katacak “The BO Vue”, Türkiye’de ilk kez hayata geçiriyor. Değerli Hilton yöneticilerine, bu lüks markayı Türkiye’ye getirmek için BESA Grup’u tercih ettiklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi
 
Curio markasının Türkiye’ye yatırım planlarında İstanbul’daki Rumeli Han ve Armand olmak üzere iki tesis daha yer alıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )