Avrupa seyahat pazarının ikinci grubu Thomas Cook'un Yunanistan'a ilgisi artarak sürüyor. Thomas Cook CEO'su Fankhauser, Yunanistan'daki 47 oteline bu yaz 17 otel daha ekleyeceklerini söyledi.
 
Avrupa seyahat pazarının ikinci grubuThomas Cook CEO’su Fankhauser, bünyelerindeki yeni otel markası“Cook's Club”’un Girit'teki Hersonissos'ta tesisinin açılışında yaptığı konuşmada Yunanistan’da yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi.
 
Yunanistan’da grup bünyesindeki konaklama bölümündeki değişik markalardan 47 oteli olanThomas Cook önümüzdeki dönemde bunlara 17 otel daha ekleyecek.
 
Thomas Cook CEO’su Fankhauser, bünyelerindeki yeni otel markası“Cook's Club”’un Girit'teki Hersonissos'ta tesisinin açılışında yaptığı konuşmada şunları söyledi : 
 
Bu tesis Yunanistan'da 47 Thomas Cook markalı otelden biri. Cook's Club, beş ayağı temel alan bir konsepte sahiptir.
 
“Bu konseptler sadece kendi markamızı geliştirdiğimiz otellerin yanı sıra ortaklarımızla birlikte diğer birçok kaliteli otelimizle birlikte deniz Yunanistan'da büyümek istiyoruz… Hedefimiz, bu kavramlarla ortaklarımızla birlikte geleceğe daha da gelişmektir. 
 
Thomas Cook olarak, Yunanistan'ın dört bir yanında kendi marka otellerimizi yaymak istiyoruz. Burada sahiplik ve yönetim yoluyla ile ayrıca franchising yoluyla da büyümeye devam edeceğiz.
 
Yunan otelcilerinibu konseptlere ortak yatırım yapmaya davet ediyorum.
 
Bu yaz Casa Cook Sunprime markalarımız dahil çeşitli markalardan toplam 17 yeni otel açacağız.
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )