KODER Başkanı Tacettin Özden, portalın Kuşadası'nın uluslararası alanda tanıtımına katkı sağlamak amacıyla oluşturnumlduğunu söyledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği (KODER)’nin yaşama geçirdiği Kuşadası Live sosyal medya portalı projesinin tanıtımı yapıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Toplantıda konuşan KODER Başkanı Tacettin Özden, “Kuşadası Live projesi özellikle uluslararası tanıtımların ağırlıkta olduğu ve yapılan tanıtım çalışmalarında, yurtdışındaki kişilere doğru yaklaşımlar ile Kuşadası’nı anlatmaya yönelik bir platformdur“ dedi.
 

 
KODER Başkan Yardımcısı Rıza Esen de yaptığı konuşmada Kuşadası esnafının ve Kuşadası sakinlerinin yapılan çalışmalara destek olabilecekleri konular hakkında bilgi vererek, ortak bir amaç uğruna birlikte çalışılması gerektiğini anlattı. Esen, “Kuşadası Live; bütün Kuşadası tarafından sahiplenilmesi gereken bir projedir. Sosyal medya kanalları @kusadasilivecom ve web sitesi www.kusadasilive.com üzerinden paylaşımlar yapmak, takip etmek ve bilgi alışverişinde bulunmak, projenin gelişmesi için en önemli adım olacaktır'' dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )