2018 yaz sezonunda; İspanya, Türkiye ve Yunanistan Thomas Cook'un en büyük 3 destinasyonu oldu

 
Almanya'nın ikinci büyük seyahat grubu Thomas Cook, 2018-19 kış programı kapsamında Türkiye’den 63 oteli 3. Yaş grubu programına aldı.


 
Yunanistan'ın Rodos adasında düzenlenen 2018-19 kış programı sunumunda konuşan Thomas Cook Orta ve Doğu Avrupa Müdürü Stefaine Berk, kış programı sunumunda şirketin yeni bir hizmeti daha devreye aldığını belirtti. 1 Temmuz'dan itibaren Thomas Cook üzerinden yapılan 'Yalnızca  oda' satışlarını da paket tur kapsamına alacaklarını belirterek, 'Sunny Heart Package’ adı verilen bu hizmetin, oda ile varış noktasındaki farklı hizmetleri kombine ederek paket oluşturacağını söyledi.

 

Berk, 2018-19 kış sezonu için Thomas Cook’un tarihinin en büyük kısa ve orta mesafe uçuş programını hazırladığı bildirdi.
 
2018 yaz sezonunda yüzde 4 rezervasyon artışı sağlayan Thomas Cook'un en büyük 3 destinasyonunun İspanya, Türkiye ve Yunanistan olduğu; Mısır, Tunus ve Fas destinasyonunda ise güçlü bir büyüme kaydettiği belirtildi.
 
Kendi otellerine talep arttı

 
Thomas Cook'un kendi markasıyla faaliyet gösterdiği otellere dönük talepte yüzde 25 artış olduğu, şirketin yeni başlattığı ''Kendi odanı seç'' ve ''kendi şezlongunu seç'' uygulamalarına ise talebin arttığı bildirildi.
 
2018-19 kış sezonunda Kanarya Adaları, Mısır ve Türkiye'de fiyatların değişmeyeceğini söyleyen Berk, şirketin uzak mesafe kış programının ise 47 yeni otelle zenginleştirildiğini belirtti.

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )