Türkiye'nin ilk uluslararası amatör futbol turnuvası VVorld Football Week, 7 -11 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Belek'te düzenlenecek...
 
World Football VVeek Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gültiken, "Yurt içinden ve yurt dışından ünlü futbolcular, efsaneler, teknik direktörler ve futbol aktörlerinin eşlik edeceği turnuva, uluslararası arenada büyük ses getirecek, ülkemizin tanıtımına ve Antalya'nın hızla yükselen spor turizmine de önemli bir katkı sağlayacak" dedi.
 
Gültiken konuyla ijlgili olarak şunları söyledi:
 
Dünyanın dört bir yanından 400'den fazla amatör futbolcu ve misafirlerinin katılacağı turnuvaya, yurt içinden ve yurt dışından ünlü futbolcular, teknik direktörler ve futbol aktörleri eşlik edecek. Yalnızca bu yıl 1.500'ün üzerinde futbol takımı ikinci yarı hazırlık kampını Antalya'da geçirdi. Futbolun yanı sıra diğer branşların da kamplarıyla birlikte toplamda 100 milyon Euro spor turizmi gelir hedefinde olan bir bölgemiz.
 
Uluslarası bir futbol turnuvasının yanında büyük bir futbol festival alanı da katılımcıları bekliyor olacak. Maç biletine ultra lüks tatil de dahil.
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )