Çeşitli ülkelerden gelen 300'ün üzerinde acente ile 28 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında Antalya Titanic Resort'te yapılan IMWF tamamlındı.

 
Kısa adı IMWF olan  International MICE& Wedding Forum tamamlındı.

 
Dünyanın çeşitli ülkelerinden düğün ve MICE sektörü temsilcilerinin  28 Mayıs- 1 Haziran  tarihleri arasında Antalya Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de yapılan forum gala ve ödül töreniyle sona erdi.
 
Gala gecesinden bir gün önce Antalya’da bulunan tarihi Aspendos Antik Tiyatrosu’nda çok özel bir buluşma gerçekleştirildi.

 

Antalya’nın tarihini ve kültürel dokusunu yaşatan özel geceye yaklaşık bin kişi katıldı. Gecede Antalya Senfoni Orkestrası tarihi atmosferde muhteşem bir akustik konser gerçekleştirdi. Sürprizlerle dolu gecede Aspendos’tan aryalar yükseldi.

 
International MICE&Wedding Forum’un gala gecesinde turizm ve MICE sektörünün en önemli aktörleri buluştu.IMWF Forum Yönetici Ortağı Fuat Ersoy ile şirket ortakları Bünyat Özpak ve Asil Akar gecede katılımcılara plaketlerini takdim ederek forum boyunca emeği geçen büyük ekibe ve bu yol boyunca desteklerini gösteren iş ortaklarına teşekkürlerini iletti.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )