Marriott International Geliştirme Başkan Yardımcısı Poğda Demircan 'Bu anlaşma ile ''The Residences at the Sheraton '' residence marka ve konseptimizi Türkiye'ye ilk kez getirdik' dedi....

 
 
 
Güray Group’un Esenyurt-Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi yanında yer alan Nidya Tower projesi içinde yer alan Sheraton Residence ve 5 yıldızlı Sheraton için Marriott ile anlaştı.
 
Marriott Hotel International Geliştirme Başkan Yardımcısı Poğda Demircan ve Güray Group Yönetim Kurulu Başkanı Gürel Aydın, 80 milyon dolarlık yatırımla hayata geçecek residence ve otel projesi için imzaları attı.
 
Projede 1+1’den başlayan ve farklı ebatlarda 232 residence bulunmakta. Sheraton Hotel’de ise 268 oda, 25 toplantı salonu ve 1000 kişilik çok amaçlı salon yer alıyor.
 
Projeyle ilgili bilgi veren Güray Group Yönetim Kurulu Başkanı Gürel Aydın, ‘’Ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Nidya Hotels markası ile 27 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren grubumuz, dünyanın 127 ülkesinde 6 bin 500 tesisi bulunan Marriott Hotels ile anlaşarak bu güçlü markaların rekabet avantajlarından faydalanmayı hedeflemektedir’’dedi.
 
Marriott International Geliştirme Başkan Yardımcısı Poğda Demircan da ‘Bu anlaşma ile Türkiye’de 8. Sheraton Hotel anlaşmamızı yaptık. Bizim için farklı olan ise uzun süren çalışmaların ve değerlendirmelerin sonunda Güray Group ile birlikte hareket ederek dünyada farklı ülkelerde yer alan ‘’The Residences at the Sheraton ’’ residence marka ve konseptimizi Türkiye’ye ilk kez bu iş birliği ile getirmek oldu. İlk kez Türkiye’ye getirdiğimiz residence markamızın Güray Group ve Marriott’a hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )