Turizm Gazetesi'nde yayımlanan, haftalık Para Dergisi'nden alınmış haber ile ilgili olarak Veli Çilsal'ın gönderdiği açıklamayı yayınlıyoruz...
 
"13-19 Mayıs 2018 tarihli Para Dergisi'nin 7. sayfasında Anı Tur ile ilgili olarak kaynağının söylenti olduğu belirtilen haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Siz değerli ekonomi okurlarının da malumu olduğu üzere; turizm sektöründe artan başarı grafiği ile 34. yılını kutlayan Anı Tur, herkesin yatırımdan uzak durduğu günlerde bile turizmden kazandıklarını yine ve öncelikli olarak ülke turizmine yatırmaya devam etmiştir. Bu yatırımlar neticesinde Ege‘nin en iyi aile oteli sloganı ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayarak ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan Aurum Oteller Grubu doğmuştur.
 
Ülkesinin potansiyeline her daim güvenen, kazanımlarını yatırıma dönüştürmekten asla vazgeçmeyen ve ülke turizmi ile paralel olarak büyüyen şirketlerimizin haklı gururunu yaşayan bizlere karşı yapılan bu haksız itham ve iftiraları hukuki ve cezai tüm haklarımız saklı kalmak koşulu ile şiddetle kınıyoruz. Bu haberi tekzip ederek büyük bir hatadan dönme erdemini gösteren ve kamuoyunu doğru bilgilendirmeyi ilke edinmiş olan dergi yönetimine ve yazı işlerine, göstermiş oldukları anlayış ve destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum.
 
Anı Turizm Yatırım Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çilsal"
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )