Aralarında Hindistan, Rusya, Amerika, İtalya, İngiltere, Avusturya, Hollanda, Lübnan, Nijerya ve Japonya'nın da olduğu 70 ülkeden gelen acenteler 28 Mayıs'ta Antalya'da başlayacak International MICE & Wedding Forum (IMWF)'de buluşacak.
   
Bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek olan International MICE & Wedding Forum (IMWF) 28 Mayıs- 1 Haziran tarihleri arasında Antalya Belek, Titanic’te yapılacak.
 
Forum, dünyanın her kıtasından 450  turizmcinin buluştuğu MİCE alanında bir ilk olacak.

 
150’nin üzerinde, otel, havayolu şirketi, sektör tedarikçisi ve yöneticisiyle ForumDa bir araya gelecek.
 
Düğün sektöründe 150 milyar dolarlık bütçeye ulaşan Hindistan başta olmak üzere Amerika, Rusya, İngiltere, İtalya, Fransa, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Lübnan, Nijerya ve Japonya gibi dünya ülkelerinin katılacağı forum, gerçekleştireceği turizm hareketiyle dünyada bir ilki gerçekleştirecek.
 
Forum boyunca gerçekleşecek paneller, tanıtımlar ve birebir görüşmelerle Türkiye’nin düğün ve MICE destinasyonu olarak tercih edilmesi ve pazardaki payının arttırılması sağlanacak.
 
Forum, Türk Hava Yolları (THY) ve Titanic otelleri sponsorluğunda gerçekleşecek.
 
Foruma katılacaklar için Aspendos Antik Tiyatrosu’nda özel bir gece hazırlanıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fuat Ersoy : Dünyada birn ilk olacak
 
International MICE & Wedding Forum (IMWF) Yönetici Ortağı Necip Fuat Ersoy ise forum öncesi yaptığı açıklamada şunları söyledi:
''Bu yıl 3’ncsünü gerçekleştireceğimiz IMWF’de dünya’da ilk kez bu kadar geniş kapsamlı bir turizm buluşması yaşanacak. IMWF‘nin en önemli özelliği ilk ve tek olarak 70 ülkeyi bir araya getirerek tanıtımını yaptığımız destinasyonu direkt yaşatmasıdır. Bu bizim için de Türkiye için de turizm açısından büyük bir başarıdır.''

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )