İş arayanların eleman ilanlarına bakması ve ilan verenler ile temasa geçmesi için ücret ödemesine ya da üye olmasına gerek yok. İş arayanlar aracılık olmadan doğrudan eleman arayan ile görüşebiliyor.
  
Turizmgazetesi, turizm sektörünün en etkili ve en büyük iş eleman buluşturma platformu olmaya devam ediyor.
 
Turizm sektörünün her kesiminde iş arayanlar, Turizmgazetesi’nin eleman arayanlar bölümündeki ilanlara ücretsiz olarak ulaşıp kendilerine uygun işi en kısa zamanda bulabiliyor.
 
Turizmde yüksek sezona girilirken başta konaklama kesimi olmak üzere sektörün her kesimindeki işletmelerin çeşitli branşlarda eleman gereksinimi artarken aynı dönemde sektörde iş arayanların sayısı da artıyor.
 
Turizmgazetesi’nin iş arayanlar için açtığı platform işletmelerin eleman gereksinimlerini karşılamada olduğu gibi iş arayanların iş bulmasında da en etkili adres olmaya devam ediyor.
 
 
Hızlı dönüş alınıyor
 
Elde olmayan nedenlerle eleman arayanların aylık 45 TL gibi cüzi bir bedel ile verdikleri ilanlara her gün binlerce kişi başvuruyor
Sistemin veri tabanındaki bilgiler ve eleman ilanı veren işletmelerden edinilen bilgiye göre işletmelerin Turizmgazetesi’ne verdikleri ilanlardan hızlı dönüşleri alıyor.
 
100 kişiden 67'si iş buluyor
 
Veri tabanındaki bilgiler ile ilan verenlerin aktardıklarından Turizmgazetesi’ndeki eleman arama ilanları üzerine ilan verene yapılan 100 başvurudan 67’si işe alımla gerçekleşiyor.
 
Turizm sektörünün her alanında iş arayanlar Turizmgazetesi’nin eleman arayanlar bölümündeki ilanlara ücretsiz olarak ulaşıp kendilerine uygun işi en kısa zamanda bulabiliyor.
 
Eleman arayanlara ücretsiz aracısız ulaşılıyor
 
İş arayanların aradıkları işe uygun ilanlara bakmak ve ilan verenler ile temasa geçmek için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yok.
 
Elde olmayan nedenlerle iş arayanlardan istenen 25 TL ise  ancak özel ilanlar için söz konusu oluyor.
 
İş arayanlar ilan sahipleri ile aracısız olarak doğrudan görüşebiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )