'Travel Games – Mutluluktan İlham Aldık' sloganı ile ünlenen Thomas Cook Travel Games 2018 etkinliği, 25 – 29 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir'in Kesre koyunda Club Marvy'de düzenlendi..
 
Thomas Cook’un 220 Seyahat Acentesi Satış Yetkilisi ve işletmecisinin katılımıyla düzenlenen Travel Games Club Marvy’de gerçekleştirildi.
 
İzmir, Kuşadası ve Şirince’ye düzenlenen gezilerde otelleri de ziyaret eden Thomas Cook acentaları bölgenin turizm değerlerini yakından tanıma fırsatı elde ettiler.
 
 
 
 
 
5 gün boyunca farklı Workshop’larda Thomas Cook Ürün Yöneticileri ve etkinlikte yer alan işletmelerin uzmanları, Seyahat Acentesi Satış Yetkililerine güncel ve cazip ürün ve hizmet bilgilerini aktarırken, önümüzdeki tatil sezonunun özelliklerini anlattı.
 
Thomas Cook’un Satış, e-ticaret, Pazarlama ve Hizmetler’den sorumlu Genel Müdürü Carsten Seeliger yaptığı açıklamada şunları söyledi:
 
“Türkiye, bizim için, bir tatil destinasyonu olarak fevkalade önemli. Travel Games 2018’i Türkiye’de düzenleme kararımız ile Thomas Cook Grubu olarak Türkiye’ye verdiğimiz önceliği ve önemi pekiştirmek istedik. Kuşadası ve Özdere/Kesre yöresini özellikle ve bilinçli olarak seçerek, onlarca Seyahat Acentesi yönetici ve çalışanlarının Ege’nin sunduğu avantajları ve benzersiz güzelliğini yerinde görmelerini istedik. 2017 Yaz Sezonunda Özdere/Kesre’de hizmete giren Club Marvy, bohem şık tarzı ile Türkiye’de bu segmentte ilk ve tek resort. Bizim açımızdan bu tesis ve belde, benzersiz bir konum ve dizayna sahip. Travel Games 2018 etkinliğinin her aşaması için de Club Marvy mükemmel bir seçimdi.”
 
Club Marvy ve Sun Express 2018 Yılının Travel Games Etkinlik Ortakları organizasyonda yer aldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )