Er Yatırım, ilkini İzmir'de açtığı Four Points by Sheraton otellerine yenilerini ekleyerek büyüyor. Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat, Gebze, Ataşehir, Kartal ve Eminönü'ndeki yatırımlarının devam ettiğini, İstanbul'da Kâğıthane Four Points by Sheraton'u 2019'da hizmete açacaklarını söyledi.
 
Er Yatırım, izmir'de açtığı Four Points by Sheraton'dan sonra İstanbul Kağıthane’de yapımı devam eden ikinci Four Points by Sheraton’u 2019’da hizmete açacak.
 
Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat ilkini 2017’de İzmir’de açtıkları Four Points By Sheraton markasını yaymayı hedeflediklerini söyledi.
 

 
Konuyla ilgili bilgi veren Çelikkanat şunları söyledi:
 
“2015 yılında başladığımız  "iş oteli" konsepti ile dünyanın en büyük otel gruplarından olan Marriott Grubu ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda Four Points by Sheraton franchise hakkını aldık.
 
2019 ve 2020 tarihleri itibariyle Four Points by Sheraton Gebze ve Four Points by Sheraton Ataşehir yatırımlarımız başlayacak.
 
Bu arada Avrupa'da ikincil şehirlerde aynı prensipte Markalı Şehir İçi İş Oteli arayışlarımız devam ediyor. Münih, Frankfurt, Varşova, Edinburg, Manchester gibi şehirlerde yoğunlaşmış bulunmaktayız.
 
Avrupa'da ikincil şehirlerde aynı prensipte Markalı Şehir İçi İş Oteli arayışlarımız devam ediyor. Münih, Frankfurt, Varşova, Edinburg, Manchester gibi şehirlere yoğunlaştık.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ferzan Çelikkanat Er Yatırım'ıı ana sponsor olduğu Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması'nın ödül törenine katılmış ve bir konuşma yapmıştı

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )