Geçen yıl peş peşe düzenlediği ucuz fiyatlıturlarıyla öne çıkan Tura Turizm sonraki turlar için rezervasyon yapan müşterilerin yatırdığı paraların iadesini koronavirüs salgını nedeniyle karşı karşıya kalınan zor durumdan dolayı 2021 yılının mayıs ayında yapacağını açıkladı.
 
Tura Turizm Başkanı Erkunt Öner imzasıyla yapılan açıklamada şöyle deniyor:
 
“Değerli Misafirlerimiz,
 
Global bir krizin yaşandığı ve her gün binlerce insanın hayatını yitirdiği bu zor dönemde sizleri bilgilendirme ve durumumuzu açıklama gereği duydum.
 
Mart ayından bu yana her gün 1-2 ay sonra biteceği ve her şeyin özelliklede uçuşların ve seyahatlerin pandemi öncesine döneceği umuduyla Ekim ayına geldik. 
 
Pandemi bitmek üzere diye planladığımız her proje pandeminin bitmek değil daha da artarak dünya geneli sarsması bizleri ve sizlere karşı çok zor durumda bırakmıştır.
 
İade bekleyen misafirlerimizde en geç 2021 Mayıs ayı itibari ile geri ödemeleri yapılacaktır bu tarihe kadar misafirlerimize her türlü güvence sağlayacak evrakları belgeleri vermeye hazırız.
 
Tura Turizm olarak hakları saklı olan misafirlerimiz seyahat izinleri çıkması akabinde Tura Turizm garantisi altındadır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

(t u r i z m g a z e t e s i. c o m)