Hilton grubunun Hilton Garden Inn markasının dünya genelindeki otelleri arasından seçilen 'Yılın Genel Müdürü' Hilton Garden Inn Istanbul Beylikdüzü Genel Müdürü Ertuğrul Uzak oldu.
 
ABD merkezli uluslararası zincir oteller grubu Hilton bünyesindeki markalardan Hilton Garden Inn, dünya genelinde otellerinden “Yılın Genel Müdürü”nü seçti.
 
Hilton Garden Inn Istanbul Beylikdüzü Genel Müdürü Ertuğrul Uzak, Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Africa ve Asya Pasifik kıtalarında faaliyet gösteren Hilton Garden Inn yöneticileri arasında “Yılın Genel Müdürü”nü seçildi.
 
 
 
 
Böylece, Hilton Garden Inn Istanbul Beylikdüzü,  Hotel Succsess Award (Otel Başarı Ödülü) ödüllerinden bir tanesi ve Most Improved Overall Experıence Award (Genel misafir memnuniyetinde en çok gelişim gösteren otel ödülü)’nden sonra üçüncü önemli uluslararası ödülünü kazanmış oldu.
 
Ertuğrul Uzak kimdir?
 
Ertuğrul Uzak turizm sektöründeki kariyerine 1990’lı yılların ortalarında Türkiye’nin önemli turizm kentlerinden olan Kuşadası’nda başladı. Yaklaşık 21 yıldır otel sektöründe olan Ertuğrul Uzak; 2010 yılına kadar resort otellerde, önbüro, satış ve pazarlama yöneticiliği, yiyecek ve içecek yöneticiliği, operasyon müdürlüğü gibi pozisyonlarda görev yaptı. 2011 yılından itibaren ise şehir otelciliğine yönelen Uzak,  Karadeniz bölgesinde, bir tanesi Hilton markası olmak üzere toplamda 3 otelin açılışından itibaren genel müdür olarak görev yaptı. 2016 yılının şubat ayında ise Hilton Garden Inn Istanbul Beylikdüzü otelinde genel müdür olarak göreve başladı.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )