28 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilecek International MICE & Wedding Forum'a (IMWF)'ye 70 ülkeden 450'nin üzerinde bu alanda faaliyet gösteren profesyonel katılacak
 
Dünya turizm hareketinin yükselen pazarlarından MICE ve Düğün organizasyonu aktörleri Antalya’da buluşacak.

28 Mayıs-1 Haziran 2018 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek International MICE & Wedding Forum’a (IMWF) 70 ülkeden 450’nin üzerinde acente ve bu acentelerle görüşmeye gelen, 200’ün üzerinde, otel, havayolu şirketi ve sektör tedarikçisi, karar vericisi ya da yöneticisi katılacak.
 
Bu yıl 3’ncüsü düzenlenecek IMWF , Belek Turizm Merkezi’ndeki Titanic Deluxe Golf Belek  otelde gerçekleştirilecek.
International MICE & Wedding Forum’un (IMWF) Yönetici Ortağı  Necip Fuat Ersoy, IMWF’in kısa sürede önemli bir marka haline dönüştüğünü belirterek, “Bu organizasyonla hem Türkiye’nin hem de Antalya’nın tanıtımına büyük katkı sağlamanın yanı sıra Antalya turizminin alternatif arayışlarına da noktasal çözümlere örnek olacak” dedi.
 
Forumun ‘MICE’ ve ‘Wedding’ olmak üzere 2 ayağı olduğunu kaydeden Ersoy; Düğün organizasyon pazarı büyük bir pazar. MICE pazarı ise bundan daha büyük. Amacımız Dünya’da bu işin en iyilerini bir araya getirmek” dedi.
 
Otel yöneticileri direkt acente karar vericileriyle buluşacak
 
Konuyla ilgili bilgi veren Necip Fuat Ersoy, IMWF’e katılacak şirketleri “Bir tarafta, MICE ve Düğün organizasyonları yapan acentelerin karar vericileri, diğer tarafta ise bu acente yöneticileriyle buluşmaları için toplantı ve düğün organizasyonu yapabilecek olan marka otelleri davet ettiklerini, davet edilen Acentaların, sektörde söz sahibi olma, takip edilme ve belirli iş hacimlerini yönetmek gibi kriterlerle süzülerek seçilmiş, marka ve kişilerden oluştuğunu, bu davetlilerin de her türlü masraflarının karşılanarak ağırlanacağını” söyledi.

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )