Nepal'de macera turizmi alanında faaliyet gösteren Hiking Adventure Treks, Nepal, Butan, Tibet ve Hindistan'ın farklı bölgeleri için yaptığı macera, yürüyüş ve dağcılık turlarına Türkiye'den müşteri çekmek itin harekete geçti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Nepal’da doğa ve macera turları alanında faaliyet gösteren Hiking Adventure Treks katıldığı Emitt Fuarı’nda yaptığı görüşmeler standını ziyaret edenlerden edindiği izlenimler üzerine Türk seyahat severler özellikle macera turizmi meraklılarını Nepal’e çekmek için harekete geçti.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepal, Butan, Tibet ve Hindistan'ın farklı bölgelerindeki özel yürüyüş ve dağcılık turları düzenleyen Hiking Adventure Treks Genel Müdürü Ram Barakoti,
 
İstanbul’da düzenlenen Emit Fuarında düzenlenen B2B görüşmeleri ve fuardaki standlarını ziyaret edenlerden Türkiye’de doğa yürüyüşleri dağcılık ve macera turizmine ilgi gösteren gördükleri ilgi üzerine programların Türkiye’yi de katma kararı aldıklarını söyledi.
 
Nepal’in farklılık arayan özellikle genç kesim için gidilmesi hayal edilen ülke olduğunu söyleyen Ram Barakoti, Türkiye’de bu alanda faaliyet gösteren firmalar ile de partnerlik yapabileceklerini söyledi.
 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )