Ukraine International Airlines (UIA) 15 Haziran 2019'dan itibaren İzmir ve Kiev arasında direkt uçuşlarına başlıyor. İstanbul ve Ankara'dan sonra İzmir, UIA'nın Türkiye'den direkt uçuş gerçekleştireceği üçüncü şehir olacak.
15 Haziran 2019’dan itibaren İzmir ve Kiev arasında direkt uçuşlarına başlıyor.  Böylece, Kiev'e ek olarak Ukrayna'nın başkentinde  bulunan Boryspil Uluslararası Havalimanı üzerinden, İzmir, Ankara ve İstanbul’dan seyahat edecek 
olan kişiler Ukrayna’nın diğer popüler destinasyonları olan Odessa, Lviv, Dnipro ve Kharkiv’e rahatça seyahat edebilecekler.  Minsk, Kişinev, Almatı gibi noktalara da uçuşlarını
 sürdüren UIA, Orta ve Batı Avrupa’nın en çok turist alan şehirlerinden olan Viyana, Prag, Paris, Frankfurt, Roma, Milano, Riga, Vilnius, Brüksel, Madrid, Londra, Varşova ve Krakow’a da düzenli tarifeli seferlerini sürdürmekte.
 
UIA’nın İzmir’den 14:10 kalkışlı ve 16:40 Kie’e varışlı, Kiev’den 11:05 kalkışlı ve 13:25 İzmir varışlı gerçekleşecek olan günlük tarifeli seferlerde, konforlu yeni jenerasyon Boeing 737-800 ve Embraer tipi uçaklarla hizmet verecek. UIA seyahat severlere Ekonomi Lite, en çok satan tarifesi olan Ekonomi Standart, herşey dahil olan Ekonomi Premium, tasarruf ettiren Business Saver ve tamamen esnek kurallara sahip olan Business Flex olmak üzere ihtiyaca göre beş farklı fiyat tipi sunmakta.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )